روسری یکی از سرپوش های بسیار پرکاربرد بانوان است که از قدیم الایام تا به امروز در میان خانم ها رواج داشته است. روسری ها قواره های متعدد کوچک و بزرگ دارند و با الیاف متفاوتی تولید و به بازار عرضه می‌ شوند.

بررسی مراکز توزیع روسری قواره بزرگ و انواع روسری قواره دار، روسری مشکی گلدار و روسری قواره کوچک از جمله موارد مهم و محوری در این مطلب به شمار می‌ رود.

یک مرکز توزیع روسری قواره بزرگ که بسیار معتبر و شناخته شده می باشد، شرکت ما است که در بخش پایانی این مطلب در مورد توجه و معرفی قرار می‌ گیرد.

توزیع کنندگان روسری قواره بزرگ

ویژگی روسری قواره بزرگ

روسری های موجود در بازار ها و فروشگاه‌ های عرضه کننده انواع شال، روسری و کلاه بانوان، معمولاً در قواره ها و اندازه های کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ تولید شده‌ اند. این روسری ها از حیث رنگ بندی، طراحی، مدل و همچنین الیافی که در تولید آنها به کار رفته است بسیار متنوع می باشند. از این رو، قیمت ها و درجه های کیفی مختلفی دارند.

آنچه در این بخش محوری به شمار می‌ رود، بررسی ویژگی ها و مشخصه های روسری قواره بزرگ است. روسری های قواره بزرگ به روسری هایی گفته می شود که قواره آن از ۱۰۰ تا ۱۲۰ و حداکثر ۱۴۰ متغیر باشد.

این روسری ها هم از جنس ساتن و هم از الیاف نخ پنبه می باشند. اما عمدتا روسری های قواره بزرگ از جنس نخ پنبه هستند و هرگز روی سر، سُر نمی خورند و از سر جدا نمی شوند.

ویژگی روسری قواره بزرگ

به همین علت، این روسری ها اگرچه قیمتی کمی بیش از قیمت سایر انواع روسری با قواره های کوچک تر دارند، اما بسیار محبوب تر و پرکاربرد تر به شمار می روند.

از دیگر ویژگی‌ های روسری های قواره بزرگ نقش روی آن می باشد. این نقش‌ ها برجسته نیستند، اما در رنگ ها و با طرح های مختلف روی روسری تعبیه شده‌ اند.

به عنوان مثال، این روسری ها اغلب با زمینه های مشکی، سفید، صورتی، آبی و با طرح گل، بلبل و انواع نقوش اسلیمی یا بته جقه تولید می شوند. اما باید توجه داشت که رنگ این نقوش و طرح ها با رنگ زمینه یکسان نیست و همین امر باعث می‌ شود تا دو رنگ بودن روسری بر محبوبیت آن بی افزاید.

برخی دیگر از این دست روسری‌ ها قواره دار لمه هستند که الیافی ما بین نخ پنبه و ساتن دارند. این روسری ها نیز بسیار پرکاربرد بوده و از قیمت مناسبی برخوردار می‌ باشند. علاوه بر این، به راحتی روی سر قرار می‌ گیرند و کمتر اتفاق می افتد که روی سر تکان بخورند یا از سر بی افتند.

آشنایی با مراحل تولید روسری قواره بزرگ

آشنایی با مراحل تولید روسری قواره بزرگ

در تولید روسری های قواره بزرگ نیز، همانند تولید هر محصول دیگری مراحل مختلفی وجود دارد. اولین مرحله در تولید این محصول انتخاب الیاف مناسب و پارچه آن است. چنانچه پارچه دارای قواره بزرگ باشد، می‌ توان از آن روسری قواره بزرگ تولید کرد.

مرحله دوم، برش پارچه در ابعاد مورد نیاز و استاندارد روسری است. پس از آن که تمام پارچه ها با قواره مناسب توسط دستگاه های مربوطه برش داده شدند، برای مرحله سوم که ممکن است اضافه کردن منجوق و ملیله یا طرح و نقش برجسته خاصی باشد، روسری های برش خورده به دستگاه ملیله و منجوق زنی ارجاع داده می‌ شوند.

اما چنانچه روسری قواره بزرگ فاقد طرح و نقش برجسته باشد، این روسری ها پس از آن که برش داده شدند، وارد دستگاهی می‌ شوند که حاشیه آنها را می دوزد تا نخ پارچه آویزان نباشد و خود روسری نخ کش نشود.

لازم به ذکر است که در آخرین مرحله از تولید این کالاها معمولاً با دستگاه‌ های مختلف روسری ها دارای تا خوردگی می‌ شوند، اتو شده و سپس با ماشین آلات دیگری در نایلکس های مخصوص بسته بندی و درب این نایلکس ها پرس می‌ شود تا برای بارگیری و ارسال به مرکز توزیع مهیا شوند.

انواع روسری قواره بزرگ از نظر طرح

انواع روسری قواره بزرگ از نظر طرح

همان گونه که در بخش پیشین اشاره کردیم، روسری های قواره بزرگ از حیث طرح و نقش بسیار متنوع می باشند و در انواع طرح ها و نقش های مختلف با رنگ های بسیار متنوع و متفاوت تولید و روانه بازار می‌ شوند.

طرح این روسری ها اغلب طرح گل می باشد که گل‌های آن بزرگ و با رنگی متفاوت از رنگ زمینه روسری در بخش میانی و حاشیه‌ های روسری تعبیه می‌ شود.

این گل ها ممکن است گل های همراه با برگ باشند و یا صرفاً گل هایی باشند که فاقد برگ هستند اما با گل های کوچک تر در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. نقش گل برای روسری قواره بزرگ یک نقش لاینفک می باشد، به این معنا که امکان ندارد روسری قواره بزرگی در بازار وجود داشته باشد که فاقد طرح گل، برگ و بته باشد.

لازم به ذکر است که روسری های قواره بزرگ گاهی در دو دسته طبقه بندی می شوند. روسری های مشکی و روسری های رنگی، که البته مقصود از روسری‌ های مشکی آن دسته از روسری هایی می باشد که رنگ زمینه آنها مشکی بوده و با گل های قرمز، آبی، سبز و لیمویی و بعضاً نارنجی تولید و به بازار عرضه می‌ شوند.

روسری های رنگی، روسری هایی هستند که رنگ زمینه و گل آنها می‌ توانند طیف وسیعی از رنگ های تیره و روشن را در بر بگیرد.

شرکت صادرات روسری قواره بزرگ

شرکت صادرات روسری قواره بزرگ

شرکت های صادراتی ای که روسری های قواره بزرگ دارند آن دسته از شرکت‌ هایی هستند که به سفارش کشور مقصد این روسری ها را تولید کرده و آن را با حجم بالا و به شیوه انبوه برای کشور مربوطه صادر می نمایند.

یکی از مراکز صادر کننده این محصولات مجموعه ما می باشد که انواع روسری های دارای بزرگ ترین قواره ها را با تنوع در رنگ بندی و درجه کیفی بالا به کشورهای ترکیه، خاورمیانه، هند و پاکستان صادر می‌ نماید.

در شرکت ما محصولات روسری با قواره های مختلف در رنگ های متنوع وجود دارد و درجه بندی کیفی این کالا ها اغلب از نوع الف و ب می‌ باشد که بهترین درجه کیفی برای این محصولات محسوب می شود.

کافی است تنها یک بار با شرکت ما تماس حاصل فرمایید و محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید، آن گاه خواهید دید که با همان یک بار به خریدار دائمی این شرکت تبدیل خواهید شد.

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 کامنت ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها